top of page

המלצות

שי הרשקוביץ'
מנכ"ל בית מורשה

" חן מלווה את בית מורשה מזה כשנתיים, כיועצת אסטרטגית לשיווק ופיתוח משאבים. במסגרת זו היא מסייעת לנו במיקוד וקידום המטרות שלנו, בבניית תשתית וצוות מקצועי לגיוס כספים, בהכנת נסיעות גיוס בחו"ל, בעבודה עם אגודת הידידים בארה"ב ועוד.

חן קידמה את בית מורשה ועזרה לי כמנכ"ל להעמיד מערכת ארגונית סינרגטית עם מטרות ואסטרטגיה בהירים וממוקדים.

חן היא שחקנית נשמה הרואה את החשוב והכרחי לקידום הארגון לפני כל דבר אחר. השילוב של ניסיון עשיר ומסירות  גבוהה הופך את חן לשותפה אמיתית ככלל אנשי הצוות ואף יותר. אשמח להמליץ באופן אישי."

Screen Shot 2019-02-25 at 10.05.05.png

מתן יפה
מייסד ומנכ"ל כוכבי המדבר

"חן קוטלר עבדה איתנו בתפקיד סמנכ"לית פיתוח משאבים ושותפויות. היא הביאה לתפקיד ניסיון של שנים שבעזרתו הצליחה לבנות ולייצב תשתית של פיתוח משאבים בארגון.

חן בנתה לה צוות אותו ליוותה הכשירה ואף הניעה את כל הנהלת הארגון לקחת חלק פעיל בגיוס. ביצירתיות, נאמנות ומקצועיות רבה, חן השאירה מאחוריה תשתית להצלחה בגיוס כספים."

 כוכבי רקע שקוף.png

שוקה צ'רנוביצקי

מייסד ומנכ"ל SemIsrael

"חן קוטלר הפיקה עבור החברה שלנו את הכנס השנתי SemIsrael Expo 2018 שנערך באווניו, איירפורט סיטי. בכנס המוביל לקחו חלק מאות משתתפים מכל העולם ועשרות מציגים, עם 8 מסלולי הרצאות, מליאת בכירים ומופע. בנוסף להפקה המורכבת, חן אף הנחתה את מליאת הסיום בכישרון ועם נוכחות. הכנס היה הצלחה ואין לי ספק שכך גם יהיה הכנס הבא.״

TECH WEEK LOGO.png

הנהלת הקרן

קרן המלגות שער הנגב ע"ש צבי גרשוני ז"ל

״אנו נהנים רבות משרותיה של גב' חן קוטלר אברמס, היועצת לעמותות כיצד להתנהל ולהתעדכן לדרישות הזמן.

חן יועצת מקצועית, אמינה ומסורה ומלווה בכל זמן ובהתאם לדרוש. קרן מלגות שער הנגב, מתחדשת וצומחת בהתאם לייעוץ שלה, לשביעות רצוננו המלאה.״

קרן גרשוני.png

אורנא נחמני

מנכ״לית תנועת תיקון

״הניסיון של חן קוטלר ומגוון כישוריה וכישרונותיה סייעו בידי לקדם ולפתח את העמותה לשלב הבא, נסיונה רב השנים בגיוס ופיתוח משאבים וכיועצת ארגונית בכירה מספקים את המעטפת לה נזקקתי כמנכלי"ת, לפיתוח מערך גיוס משאבים אפקטיבי שהוביל לתוצאות מוכחות לארגון.

ניסיונה בייעוץ והדרכה מקנה לה בעיני מקום כמנטורית מובילה במגזר השלישי בישראל.

אני ממליצה על חן לאלו הרוצים למנף את משאביהם הכספיים לייצר הכנסות לארגון ולהבנות עבודה ארגונית אפקטיבית אל מול ועד מנהל וכלל שותפי הפעילות והחזון של העמותה.״

Tikun org

Daniel Gordon

Leader of the George Washington University Law School trip to Israel

Chen’s personal experience living along the Gaza border enables her to provide a powerful account of what Israeli citizens experience. She is extremely knowledgeable about tactics and weaponry used by Hamas and brings the tragic stories of constant artillery fire to life.
 

Screen Shot 2019-03-12 at 8.47.02.png

Asha Lodhia

Loyola University Chicago

Almost a week ago (March 2019) my school group from Loyola University Chicago came to visit your Kibbutz in Kfar Aza. I would like to personally thank you for showing us your community and sharing your experiences. I know this specific visit touched every single person in the group. Many of us were unfamiliar with life near the border, and I can guarantee you have opened our eyes and made a huge influence on our take-aways from the trip. I hope you are well and thank you again!

Loyola University Chicago.jpg

מכתבי תודה

Congress Member
Steny H. Hoyer
Ambassador Blanchard,
Permanent Mission of Canada to the
United Nations
Mr. Robert Wood Johnson
Congressman Luke Messer
UJA Federation
of New York
איגוד מפתחי המשאבים 
bottom of page